Atrakcje na miejscu

MIEJSCE NA OGNISKO
WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REKREACYJNEGO

(Dom z Bali Paweł)

BOISKO DO GRY

(Dom z Bali Paweł)

PLAC ZABAW DLA DZIECI
GRY TOWARZYSKIE
GRILL

Atrakcje w okolicy

Dom Drewniany Zygmuntówka

Park w Kadzidłowie

Kadzidłowo to Prywatny Park Dzikich Zwierząt - zajmuje ponad 100 ha w Puszczy Piskiej. Został założony przez dr Andrzeja Krzywińskiego w celu zachowania wymierających gatunków zwierząt, które żyją tu w warunkach zbliżonych do naturalnych.

Dom Drewniany Zygmuntówka

Port w Mikołajkach

Mikołajki to przede wszystkim Wioska Żeglarska, w której oprócz 250 miejsc cumowniczych można skorzystać z wielu atrakcji, tj. wypożyczalnia rowerów, kolorowa ciuchcię dla dzieci. Jest miejscem codziennych koncertów na żywo i zabawy do samego rana.

Dom Drewniany Zygmuntówka

Zabytki w Giżycku

Twierdza Boyen to historyczna twierdza o kształcie gwiazdy, stanowiąca ważny obiekt strategiczny, blokujący. Położona w zachodniej części Giżycka, na wąskim przesmyku pomiędzy dwoma dużymi jeziorami mazurskimi – Kisajno i Niegocin.

Dom Drewniany Zygmuntówka

Żegluga mazurska

Żegluga Mazurska "BIAŁA FLOTA" stanowi nieodłączny element krajobrazu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jest to wspaniała forma zwiedzania szczególnie dla rodzin z dziećmi, ale także ludzi ceniących wypoczynek i obraz pięknej przyrody.

Dom Drewniany Zygmuntówka

Zamek Gotycki w Reszlu

Wzniesiony został przez Krzyżaków na przełomie czternastego i piętnastego stulecia. Ten monumentalny gmach powstawał przez pół wieku. Był wielokrotnie oblegany i kilkakrotnie zdobywany przez wojska polskie i krzyżackie.

Dom Drewniany Zygmuntówka

Wiadukty w Stanczykach

W pobliżu wsi Stańczyki podziwiać możemy dwa monumentalne mosty, które przerzucone są nad stromymi zboczami doliny rzeczki Błędzianki na trasie nieczynnej już linii kolejowej Gołdap-Żytkiejmy. Inna nazwa mostów to Akwedukty Puszczy Romnickiej.

Dom Drewniany Zygmuntówka

Wilczy Szaniec w Gierłoży

W latach 1941–1944 kwatera główna Adolfa Hitlera i Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych w lesie gierłoskim, na wschód od leżącej na skraju lasu wsi Gierłoż i 8 km na wschód od Kętrzyna. Kwatera została wybudowana, aby Hitler mógł z niej dowodzić wojskami podbijającymi ZSRR

Dom Drewniany Zygmuntówka

Spływy kajakowe rzeką Krutynia

Jedna z największych atrakcji Mazur. Spływ kajakowy szlakiem rzeki Krutyni którego długość wynosi 102 km, (w tym 60 km to woda stojąca), przebiega przez Puszczę Piską, a w dalszej części od jeziora Mokrego również przez Mazurski Park Krajobrazowy